شروع

یک نفر، یک ایده ، یک مسیر سخت!

دانش آموزی که تازه به سمت دنیای وبسایت ها کشیده شده و دوست داره هر چیزی یاد می‌گیرد را با دیگران به اشتراک بزاره. پس شروع می کنه به فکر کردن در مورد ایجاد یک وبلاگ برای انتشار این مطالب، از اون جایی که دوست داشت وقت دیگران مثل خودش هدر نره پس می‌خواست آموزش‌هایی که در وبلاگش قرار می‌دهد یه جورایی خاص باشند، پس تصمیم می‌گیرد از کلمه کمیاب در اسم وبلاگ خود استفاده کند. برای این که این کلمه خواناتر باشد تصمیم می‌گیرد با افزودن، ها آن را به کمیابی‌ها تغییر دهد و آن زمان به صورت رسمی کمیابی‌ها کار خود را شروع کرد و بعد از مدتی اولین دامنه برای کمیابی‌ها به ثبت رسید و بر روی وبلاگ ست شد.

2015/01/20

انرژی زیاد، اشتباه بزرگ!

بعد از یک ماه فعالیت سعی کرد بخش‌هایی را به کمیابی‌ها اضافه کند، مثل آپلود سنتر خصوصی، انجمن کاربری و … . هر چقدر به بخش‌های دیگر می‌پرداخت از اصل کمیابی‌ها دور می‌شد تا این که بعد از چند ماه به خودش آمد دید کلی انرژی و وقت برای موارد حاشیه‌ای گذاشته است و کمیابی‌ها هیچ پیشرفتی نکرد. در این زمان بود که تصمیم گرفت یک مدت کمیابی‌ها را کنار بزارد تا بعداً در موردش فکری کند.

2015/10/05

بازگشت با قدرت و نفرات جدید

کمیابی‌ها بعد مدت طولانی این بار با تجربه‌های فراوان و نفرات جدید فعالیت خودش را شروع کرد. همه چیز عالی پیش می‌رفت افراد زیادی آمدن و رفتن اما این بار کمیابی‌ها قرار نبود صدمه ببینه، درسته شاید بعضی وقت‌ها فعالیتش کم شده است اما هیچ وقت متوقف نشده است تا امروز که می‌خواهید در مورد آن بدانید. در حال حاضر کمیابی‌ها تمام انرژی خود را در زمینه وردپرس گذاشته است اما این موضوع باعث محدودیت کمیابی‌ها در آینده نخواهد شد و همیشه سعی خواهد کرد به هدف اصلی خود برسد.

2016/08/02

درباره محمد خراسانی بنیان‌گذار کمیابی ها

کل داستان بالا مربوط به من و کمیابی‌ها بود که مطالعه کردید. بنده محمد خراسانی چند سالی هست دارم روی وردپرس به صورت تخصصی کار می‌کنم و در کنار کمیابی‌ها سایت‌های بسیاری راه اندازی کردم که چند تا از آن‌ها نتایج بسیار خوبی به دست آوردند اما برای پیشرفت کمیابی‌ها و هدف اصلی خودم مجبور به ترک باقی وبسایت ها شدم. در حال حاضر به تدریس دوره‌های طراحی وب و وردپرس می‌پردازم و برای اولین بار کارگاه‌های آموزشی وردپرس را در دانشگاه آزاد قم برگزار کردم.

2018/08/01
این مسیر همچنان ادامه دارد ...