افزایش امنیت وردپرس با محدود کردن تعداد دفعات ورود ناموفق

افزایش امنیت وردپرس با محدود کردن تعداد دفعات ورود ناموفق

امنیت همیشه در وبسایت ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد زیرا هیچ کس دوست ندارد بعد از کلی زحمت کشیدن با یک اشتباه سایت و همین‌طور زحمات خودش را به باد دهد. هک کردن همیشه به منظور سرقت اطلاعات نیست بیشتر وقت‌ها هکرها از اطلاعات کاربران شما به اسم شما کلاه برداری می‌کنند. امروز قرار است باهم سد قوی جلوی یک نوع از انواع هک قرار دهیم. افزونه‌ای که در این مقاله معرفی می‌شود می‌توانند با محدود کردن تعداد ورود ناموفق به سایت جلوی ربات‌های تست یوزر و پس را بگیرد.

افزایش امنیت وردپرس با Limit Login Attempts Reloaded

افزونه Limit Login Attempts Reloaded در وردپرس حدود ۸۰۰۰۰۰ نصب فعال دارد و با کسب امتیاز ۴٫۶ یکی از افزونه‌های معروف مخزن وردپرس می‌باشد. این افزونه دارای دقت زیادی می‌باشد و همچنین سبک و مناسب سایت‌های تازه کار است.

درست مثل هر افزونه‌ی دیگه ای، این افزونه را نیز در پایان همین مقاله و از مخزن وردپرس دانلود کنید و یا آن را مستقیم از وردپرس خود نصب و فعال کنید. اگر نمی‌دانید چگونه افزونه‌ها را نصب کنید می‌توانید به مقاله آموزش نصب افزونه در وردپرس مراجعه کنید.

بعد از این که افزونه را نصب کردید از قسمت تنظیمات به Limit Login Attempts مراجعه کنید.

افزایش امنیت وردپرس با Limit Login Attempts Reloaded

تمامی تنظیمات این افزونه در این صفحه قابل مشاهده است.

  1. کل تحریم‌ها: در این قسمت کاربرانی که از ورود به پنل تحریم شده‌اند را مشاهده می‌کنید.
  2. GDPR compliance: نمایش حفظ حریم خصوصی کاربر و قوانین مربوط به آن.
  3. تحریم‌ها: در این قمست به ترتیب می‌توانید مشخص کنید کاربر چند بار حق اشتباه زدن اطلاعات، چند دقیقه مسدود شود اگر تعداد دفعاتش پر شد، افزایش زمان مسدود شدن بعد از تعداد مشخصی پر شدن سقف اطلاعات اشتباه، و در آخر مدت ریست کردن زمان‌ها.
  4. در قسمت بعد می‌توانید اطلاع رسانی‌های مدیریت را کنترل کنید.
  5. Whitelist: تعریف لیست سفید. می‌توانید در این قسمت ای پی خاص و یا یوزر خاص را وارد کنید تا در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه بن نشود.
  6. Blacklist: اگر با آی پی خاص و یا یوزر خاص وارد شده در این قسمت تلاشی برای وارد شدن به سایت صورت گیرد درجا بن می‌شود.
  7. و در آخر گزارش تحریم لیست تلاش‌ها برای ورود را می‌نویسد.

ممنون از این که تا پایان این مقاله نیز همراه من بودید در صورتی که جایی از مقاله برای شما مبهم بود می‌توانید از طریق دیدگاه‌ها مطرح کنید تا توضیحات بیشتری داده شود.

محمد خراسانی

فعال در حوزه طراحی وب ، سئو ، ui ، ux و مدرس دوره های طراحی وب و هم اکنون مدیریت تیم کمیابی ها را بر عهده دارم.

پیشنهاد می کنیم

دیدگاه ها
  • قبل از ارسال دیدگاه خود قوانین بخش دیدگاه ها را مطالعه کنید. ارسال دیدگاه به معنی پذیرش این قوانین است. قوانین بخش دیدگاه ها

    محبوب ترین برنامه های این ماه

    برترین مقالات این ماه

    متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد