غیر فعال شدن دکمه پاسخ نظرات با فعال کردن افزونه یواست سئو

تداخل در پاسخ به نظراتبا دقت کردن به ظاهر مسئله، این تداخل کاملا بی ربط (نظرات کجا، سئو کجا:|) و حرف شما کاملا درست است. تا به الان چندین مورد در انجمن وردپرس (انجمن پشتیبانی وردپرس) گزارش شده مبنی به وجود تداخل هایی هنگام فعال سازی این افزونه که در جواب تمامی این موارد تیم پشتیبانی این افزونه بعد از معذرت خواهی راه حل هایی برای این مشکلات بیان کرده اند. بعضی از کاربران وردپرس بعد از آپدیت این افزونه به نسخه ۷ و بعد از آن، مشاهده کرده اند که دکمه پاسخ به نظرات در قسمت نظرات از کار افتاده است.

این مشکل برای سایت کمیابی ها هم پیش آمد، طی بررسی های فراوان متوجه شدیم که این تداخل برای کاربرانی پیش می آید که خودشان برای قسمت نظرات قالب طراحی کرده اند و دوستانی که از افزونه ها و یا قالب اصلی نظرات وردپرس استفاده می کنند با این مشکل روبرو نمی شوند.

نگاهی تخصصی تر به این مشکل

این مشکل زمانی رخ می دهد که پارامتر ورودی تابع wp_list_comments (واقع در فایل comments.php) را از فایل functions.php فراخوانی کرده باشید.

رفع این مشکل

تیم پشتیبانی یواست سئو طی معذرت خواهی، کد زیر را به کاربران ارائه داده تا این مشکل برای آن ها رفع شود.

شما باید این کد را به فایل functions.php (موجود در پوشه پوسته سایت) اضافه کنید تا این مشکل برای همیشه حل شود.


add_filter( 'wpseo_remove_reply_to_com', '__return_false' );

مفتخرم که این مقاله را برای اولین بار بین تمامی وبسایت های فعال در حوضه وردپرس منتشر می کنم.

نکته: اگر شما این کار را انجام دادید و نتیجه ای نگرفتید ممکن است با قسمت دیگری تداخل داشته باشد یا کد بالا را به درستی در فایل functions قرار نداده باشید در نظرات همین مقاله مشکل خود را ذکر کنید تا با کمک هم حلش کنیم.

محمد خراسانی

فعال در حوزه طراحی وب ، سئو ، ui ، ux و مدرس دوره های طراحی وب و هم اکنون مدیریت تیم کمیابی ها را بر عهده دارم.

پیشنهاد می کنیم

دیدگاه ها
  • قبل از ارسال دیدگاه خود قوانین بخش دیدگاه ها را مطالعه کنید. ارسال دیدگاه به معنی پذیرش این قوانین است. قوانین بخش دیدگاه ها

    محبوب ترین برنامه های این ماه

    برترین مقالات این ماه

    متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد