آپدیت دستی وردپرس

آبدیت وردپرس

آپدیت دستی وردپرس

بعضی از مواقع به دلیل مشکلات سروری یا مشکلات خود سایت ممکن است که نتوانیم وردپرس خود را به صورت خودکار آپدیت کنیم اینجاست که باید دست به کار شویم و خودمان وردپرس را اپدیت کنیم. اصلا نیاز نیست بترسید از اون چیزی که در فکر شماست بسیار راحت تره پس در این آموزش با ما همراه باشید.

قبل از این که وارد آموزش بشیم به این نکته توجه کنید که همیشه قبل از آپدیت وردپرس چه به صورت خودکار و چه به صورت دستی از فایل های سایت و دیتابیس یک بکاپ تهیه کنید تا اگه به مشکلی برخورد کردید بتوانید به راحتی آن را برطرف کنید.

بعد از این که از دیتابیس و فایل های سایت بکاپ گرفتید به سایت مرجع وردپرس راجعه کنید (اینجا) و آخرین نسخه ارائه شده را دانلود کنید. سپس فایل زیپ را باز کنید و فایل های wp-config.php و .htaccess و پوشه wp-content را از آن حذف کنید. سپس همه فایل ها و فولدرها به جز سه مورد wp-config.php و .htaccess و پوشه wp-content درون روتی (مکانی) که وردپرس را نصب کرده اید پاک کنید. سپس فایل زیپ ویرایش شده را آپلود و در محل نصب وردپرس از حالت زیپ خارج کنید.

 

کار تمام است . در صورت هرگونه مشکل و سوال در نظرات ذکر کنید تا باهم مشکلات را حل کنیم.

محمد خراسانی

فعال در حوزه طراحی وب ، سئو ، ui ، ux و مدرس دوره های طراحی وب و هم اکنون مدیریت تیم کمیابی ها را بر عهده دارم.

دیدگاه ها
  • قبل از ارسال دیدگاه خود قوانین بخش دیدگاه ها را مطالعه کنید. ارسال دیدگاه به معنی پذیرش این قوانین است. قوانین بخش دیدگاه ها

    محبوب ترین برنامه های این ماه

    برترین مقالات این ماه

    متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد